می میکس ۲

گوشی هوشمند شیائومی می میکس 2 (xiaomi mi mix 2)

تقریبا دو روز از معرفی گوشی می میکس 2 توسط شیائومی می گذرد. اکنون خبر از ثبت رکورد دیگری از شیائومی به گوش می رسد. شرکت شیائومی اعلام کرده است در 24 ساعت بعد از اقدام به فروش می میکس ۲ ، 250 هزار نفر این گوشی را پیش خرید کرده اند.

ثبت پیش خرید 250 هزار درخواست برای می میکس 2 دور از انتظار نبود. چون که کاربر هایی از قبل علاقمندی خود را به خانواده ی می میکس نشان داده بودند. با این اوصاف نمی توان این رکورد را کوچک کرد. در واقع رشد شیائومی با این رکوردها شکل گرفته است. شیائومی قبلا هم رکوردی به نام فروش شیائومی در نمایندگی هند خود در طی 48 ساعت را نیز تجربه کرده بود. نکته ی این رکورد این است که در این 24 ساعت فقط در خواست ارائه شده است و مشتری ها هنوز هیچ پولی پرداخت نکرده اند. گرچه ما می دانیم فروش می میکس ۲ بیشتر از این ها خواهد بود.

این گوشی هوشمند در تاریخ 24 شهریور به فروش گذاشته شده است. و در همان روز اول تمام محصولات خریداری شد. و در مارکت هایی که این گوشی به فروش می رفت، عبارت نا موجود برای کاربران جدید نمایان گشت. البته یاد آوری می کنیم در این مرحله از فروش  می میکس 2 نمونه محصولاتی که به رم 8 گیگابایتی مجهز بودند، فروش نرفت. با این وجود  می میکس 2 در کشور هند نیز در فروشگاه های بزرگ کار فروش خود را آغاز کرده است. و ما در روز های بعد شاهد فروش خیلی بزرگی خواهیم بود.

به نظر شما باز هم این پرچمدار شیائومی رکورد های این شرکت را جا به جا خواهد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *