شرکت نوکیا یکی از برندهای شناخته شده صنعت تلفن هوشمند محسوب می شود که هر سال با همکاری HMD نوع جدیدی از اسمارتفون های خود را معرفی کرده و روانه بازار می‌کند. حال به نظر می رسد، بزودی باید شاهد معرفی یک مدل جدید باشیم.

شرکت HMD انتظار می رفت در سال 2018 از پرچمدار جدید و منحصربفرد خود نوکیا 9 پیورویوو رونمایی کند. گوشی هوشمندی که مشخصات برجسته ای برای آن در نظر گرفته شد و باید آن را دستگاهی قابل توجه دانست.

نوکیا 9 پیورویو حرفه ای و منحصربفرد

تاکنون شایعات بسیاری پیرامون نوکیا 9 اچ ام دی منتشر شد. حال به تازگی تصویر رندر شده دیگری منتشر شده که تبلیغاتی نیست و به صورت نمونه اولیه محسوب می شود. این تصویر جدید نوکیا 9 دارای آرایش دوربین دایره ای است و از 5 دوربین و یک حسگر در وسط بهره می برد. تاکنون هیچ شرکتی از طراحی دوربین پنج گانه و به این صورت در تلفن هوشمند خود بهره نگرفته است. اخیرا شایعه شد نوکیا 9 در CES 2019 معرفی می شود اما سپس گزارش جدید به تکذیب خبر پرداخت و افزود که HMD در هفته پایانی ماه ژانویه سال 2019، پرچمدار جدید را معرفی خواهد کرد.

اطلاعات دقیقی از این پرچمدار دردسترس نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود، فنلاندی ها چه برنامه ای در سر دارند و باچگونه محصولی از شرکت HMD رو به رو هستیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *