شرکت اوپو یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اسمارتفون بوده که در مدت زمان کوتاهی موفق شد فناوری های بزرگی چون شارژ فوق سریع، سنسور اثرانگشت زیر نمایشگر و چندی دیگر را برای اسمارتفون های خود در نظر گیرد.

پیشتر این شرکت یک مدل رده بالا را به نام R17  عرضه کرد. این گوشی هوشمند نه تنها از مشخصات بزرگی بهره می برد، بلکه ویژگی های قابل توجهی از قبیل فناوری شارژ سریع برای آن در نظر گرفته شد. فناوری Vooc اوپو یکی از سریعترین نوع فناوری های شارژ سریع می باشد که در برخی مدل های این شرکت قابل مشاهده است.

R17 اوپو سریعترین گوشی هوشمند در شارژ شدن

اوپو R17
اوپو R17

R17 نیز همین قابلیت بهره می برد و براساس آخرین گزارش ها توانسته در 30 دقیقه به شارژ 92 درصدی دست یابد. همانطور که می دانید بیشتر دیوایس در 30 دقیقه تنها تا شارژ 50 درصدی می رسند اما R17 توانست به این موفقیت دست یابد.

در رتبه اول R17 قرار داشته و رتبه دوم به آنر مجیک ۲ اختصاص دارد که در 30 دقیقه به شارژ 83 درصد می رسد. R17 دارای باتری 3700 میلی آمپری می باشد اما آنرمجیک 2 از باتری 3500 میلی آمپری بهره می برد.  انتظار داریم بزودی اوپو محصولات برجسته دیگری را به سبد تولیدات خود بیافزاید و یکی از برترین ها باقی بماند.

منبع

برچسب‌ها, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *