پروژکتور شیائومی

پروژکتور شیائومی که برخوردار از ویژگی لیزری و اقتصادی می باشد، از 4 جولای 2017 روانه ی بازار شده است. البته در این پروژکتور یک سیستم صوتی نیز می توانید مشاهده کنید.

همه ی ما وقتی از سینمای خانگی حرف می زنیم، پروژکتور های که گرانقیمت نیز می باشند، یکی از وسیله های لذت بردن از فیلم ها محسوب می شود. هم اکنون شرکت شیائومی توانسته با پروژکتور  لیزری می (Mi) خود کیفیت سینما های خانگی را تغییر دهد.پروژکتور شیائومی قیمت مناسبی دارد و در حال حاضر پروژکتور شیائومی به قیمت 9999 یوان چین که معادل 1470 دلار میباشد، در بازار عرضه شده است.

 

پروژکتور شیائومی

پروژکتور شیائومی از تکنولوژی منبع نور لیزر  ALPD 3.0 بهر می برد که این محصول توسط شرکت Appotronics به تولید و توسعه رسیده است. در معروفیت Appotronics هم این بس که بیش از 90 درصد سینماهای خانگی چین را به تکنولوژی لیزر محهز کرده است. هنر شیائومی در استفاده از تکنولوژی های سایر شرکت در این مورد خلاصه نمی شود.بلکه از از تکنولوژی پردازش نور دیجیتال (DLP) که توسط تگزاس اینسترومنت تولید شده است، نیز استفاده می کند.

برای اینکه پروژکتور شیائومی به نام می به سینما های خانگی یکپارچه تبدیل شود. در تولید آن از سیستم صوتی نیز استفاده شده است و همچنین رابط گرافیکی آن از باکس استریم تلویزیون شیائومی به اجاره گرفته شده است.

در بررسی سایر پروژکتور های می توان به این نتیجه رسید که استفاده پروژکتور شیائومی از تکنولوژی لیزری کار جدیدی نمی باشد. ولی نمی توان از قیمت اقتصادی این محصول به سادگی گذشت. برای پروژکتور های لیزری می توان بهره وری هایی مانند عملکرد بالای انرژی،طول عمر بیشتر سیستم، روشنایی بیشتر و محدوده رنگ را نام برد.

پروژکتور شیائومی اگر با ویژگی های ذکر شده در کاغذ هم خوانی داشته باشد، می توان با توجه به قیمت باور نکردنی آن، یکی از رقیب های سایر شرکت های بزرگ در این صنعت دانست. با این وجود باید کاربرها از پروژکتور شیائومی استفاده کنند. سپس تحلیل درستی از آن ارائه کنیم.

آیا شما نیز مانند بسیاری از تحلیلگران پروژکتو شیائومی را نیز مانند پرچم داران  این شرکت یک تولید موفق می دانید؟

 

پروژکتور شیائومی

پروژکتور شیائومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *