شرکت کوالکام هر سال نسل جدیدی از پردازنده میان رده موبایلی خود را معرفی می کند. برای سال 2019 نیز همین برنامه در جریان است و گفته می شود کانادایی ها می خواهند چیپ اسنپدراگون 712 را معرفی کنند.

به تازگی جزئیاتی درباره چیپ نسل جدید اسنپدراگون 712 منتشر شده که نشان می دهد با یک پردازنده سریع مواجه هستیم. طبق گزارش اسنپدراگون 712 تحت فرآیند 10 نانومتری به تولید می رسد و از نوع هشت هسته ای است. این هشت هسته ترکیبی از هشت هسته Kyro 360 بوده و تراشه گرافیکی آن نیز از نوع آدرنو 616 می باشد. با فرکانس 2.3 گیگاهرتزی باید محصول کمپانی کوالکام را یک چیپ قدرتمند به شمار آورد.

اسنپدراگون 712 جانشین اسنپدراگون 710

از سوی دیگر چیپ جدید میان رده به پشتیبانی فناوری شارژ سریع 4 که جدیدترین نوع فناوری شارژ سریع کوالکام می باشد، می پردازد. به گفته این گزارش اسنپدراگون 712 با 10 درصد افزایش عملکرد نسبت به اسنپدراگون710 با فرکانس 2.2 گیگاهرتزی، عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. فناوری شارژ سریع 4 کوالکام به گوشی هوشمند اجازه می دهد در کمتر از 15 دقیقه به شارژ 50 درصد دست یابد. علاوه بر این اسنپدراگون 712 از فناوری صوتی TrueWireless Stero Plus کوالکام و Broadcast Audio پشتیبانی می کند. گفته شده پردازنده مذکور از مودم اسنپدراگون ایکس 15 برخوردار است.

اطلاعات کامل تری وجود ندارد و باید منتظر ماند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *