یک پیشنهادات جالب جهت معرفی و سفارش کالا

موبوتل نام یکی از فروشگاه های فعال در زمینه تجارت الکترونیک می باشد و مفتخر است که طی 4 سال متوالی به صورت حرفه ای خدمت گذار کاربران عزیز بوده است. هدف اصلی تیم موبوتل کسب رضایت مشتریان و تهیه و عرضه محصولات خاص و باکیفیت برای هموطنان عزیزمان بوده و خواهد بود.

اگر تیم موبوتل این افتخار را دارد که در ارائه محصولات جدید به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی پیشرو کشور فعال باشد بی‌شک ما بیشتر این افتخار را مدیون کاربران عزیز و وفادار خود میدانیم و تا به امروز هم بیشتر این محصولات توسط موبوتلی های عزیز به کارشناسان ما معرفی شده اند.

از این پس قصد داریم با ارائه مشوق های خوب، بیش از پیش از ایده های ناب شما دوستان خوب بهره ببریم. شما میتوانید با معرفی محصولات با کیفیت در حوزه دیجیتال، تا 500 هزار تومان از موبوتل کد تخفیف دریافت نمایید.  همچنین اگر محصول مورد نظر ارزشی کمتر از این مقدار را داشته باشد، نمونه اولیه محصول به رایگان تقدیم شما دوستان خواهد شد.

از این پس محصولات پس از معرفی به کارشناسان موبوتل مورد بررسی قرار میگیرند. روند بررسی به این صورت است که در ابتدا اطلاعات برند و مدل در بازار چین چک می شود و پس از استعلام موجودی و قیمت در بازار چین، یک نمونه از محصول مورد نظر به انبار چین موبوتل ارسال میگردد و مورد بررسی و تست توسط کارشناسان موبوتل در چین قرار می گیرد.

چنانچه محصول مورد نظر مورد تایید کارشناسان موبوتل واقع گردد ، محصول آن بر روی سایت درج می شود و قیمت گذاری آن انجام می پذیرد.

مزیت معرفی کالا های جدید و با کیفیت به موبوتل!

موبوتل به رسم یادبود و تشکر از کاربران جهت معرفی کالاها، پیشنهادات ویژه ای را برای کاربران در نظر گرفته است.

  • برای لوازم جانبی تا سقف 5/000/000 ریال ، کالا پس از موجودی در انبار تهران موبوتل ،یک نسخه به صورت هدیه از موبوتل و کاملا رایگان تحویل کاربر می شود.
  • برای کالاهای های دیگر همچون گوشی های هوشمند، لپ تاپ، آداپتور، ساعت های هوشمند و… که مبلغ آنها بیش از 500 هزار تومان ارزش داشته باشد،  کاربر تا سقف 5/000/000 ریال تخفیف دریافت خواهد کرد.

توجه: منظور از کالاهای جدید و با کیفیت، کالاهایی خاص با قابلیت های ویژه می باشد. کالایی که در کشورهای دیگر مورد استقبال قرار گرفته باشد و پیش از این توسط وارد کنندگان در اختیار هموطنان مان قرار نگرفته باشد.

 

پس اگر محصولی را جذاب میبینید، با ذکر دلیل از طریق روش ارتباطی زیر با کارشناس موبوتل در ارتباط باشید

تماس از طریق واتس اپ