گلکسی نوت 5

گوشی های هوشمند 2015 سامسونگ دریافت کننده اندروید اوریو

در حالی که شرکت سامسونگ قصد انتشار بروزرسان اندروید 8.0 اوریو برای مدل های قدیمی خود ندارد، اما به نظر می رسد کمپانی کره ای بسیار هم ساز مخالفت نداشته و دو مدل گلکسی اس 6 و نوت 5 سال 2015 می توانند به این سیستم عامل جدید گوگل بروزرسانی شوند. شش ماهی از انتشار بروزرسان اندروید 8.0 روی گوشی های هوشمند می گذرد و تاکنون سامسونگ تنها برای برخی پرچمداران از جمله گلکسی اس 8 آن را منتشر کرده است و حتی گلکسی نوت 8 شامل این موضوع نشد. البته پیشتر شایعاتی منتشر شده بود که نشان می داد نسخه 8.0 اندروید برای نوت 8 تحت تست قرار داشته و احتمالا بزودی باید شاهد انتشار آن باشیم.

خبر انتشار اندروید 8.0 اوریو برای گلکسی اس 6 و گلکسی نوت 5 توسط تی موبایل تایید شده است. اپراتور تلفن همراهی در ایالات متحده که تاکنون برخی اخبار را منتشر کرده و به نوعی خبر از آینده داده است. متاسفانه شرکت سامسونگ هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده و مشخص نیست آیا این امر ممکن بوده یا آن که تنها با شایعه ای رو به رو هستیم. پیشتر خبر رسید سامسونگ نمی خواهد گلکسی اس 6 و نوت 5 به اندروید 8.0 اوریو بروزرسانی شوند اما حال با خبر متفاوتی رو به رو هستیم که چنین خبری را تایید می کند. به نوعی چنین خبری سورپرایز بوده و انتظار نمی رفت هیچ گاه تایید شود. در مجموع گلکسی اس 6، اس 6 اج و نوت 5 از جمله این محصولات تایید نشده هستند و این خبر به تایید موضوع می پردازد.

به هر حال جزئیات کافی نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود کره ای ها چه برنامه ای برای آینده محصول خود دارند و آیا می توان شاهد انتشار بروزرسان موردبحث برای سه مدل گوشی هوشمند سال 2015 سامسونگ بود یا خیر. امید می رود سامسونگ بزودی این خبر را تایید کرده و آن را حقیقی اعلام کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *