Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.تحلیل گران برای سال 2018 تخمین زده اند، که شیائومی در بورس نیویورک وارد شود.

نویسنده : هادی شادی 1396/07/12 تعداد نظرات : 0
شیائومی در سال 2018 با ارزش 69 میلیارد دلاری وارد بورس می شود

شیائومی در بورس نیویورک عرضه می شود!

کارشناسان حوزه بورس بر این باورند که یالاخره شیائومی در بورس وارد خواهد شد.این فرضیه با پیش بینی افزایش ارزش شیائومی به 69 میلیارد دلار در سال 2018 به واقعیت نزدیک تر خواهد شد.

تعدادی از تحلیل گران بورس پیش بینی کرده اند که شیائومی در سال 2018 به ارزش 69 میلیارد دلاری دست خواهد یافت.از این رو شیائومی در بورس نیویورک عرضه ی خواهد شد.

شرکت بزرگ شیائومی با این روندی که در سال 2017 به پیش می رود، به تمام اهداف از پیش تعیین شده ی خود دست خواهد یافت. و براساس پیش بینی ها پا را از اهداف تعیین شده نیز فراتر خواهد گذاشت و زودتر از آنچه انتظار داشتیم مسیر رشد را طی خواهد کرد. یکی از نمونه های رشد شرکت شیائومی فروش 10 میلیون گوشی هوشمند در ماه سپتامبر 2017 می باشد. شما می توانید 7 دلیل برای خرید گوشی های شیائومی را برای موفقیت مطالعه کنید تا راز فروش خوب شیائومی در بازار را درک کنید.

با این اوصاف شیائومی رشد فزاینده خود را طی خواهد کرد و در بهترین حالت ممکن وارد شیاومی در بورس حضور خواهد داشت. در واقع ورود شیائومی به بورس اولین قدم برای رسیدن به ناممکن ها خواهد بود.

شرکت شیائومی در سال 2014 بهترین استارتاپ جهان لقب گرفت. موسس خوش فکر این شرکت به قدری موفق عمل کرد که توجه همه ی متخصصان این حوزه را به منعکس به خود کرد. اما در سال 215 اوبر موفق شد بهترین استارتاپ را مال خود کند و این ارزش را از شیائومی برباید. حال به نظر می رسد با توجه به حرکات صعودی شیائومی و ورود این غول تازه کار به تالار بورس نیویورک اتفاق تازه ای خواهد افتاد. چینی ها امیدوارند با شیائومی دوباره بر سر زبان ها بیافتند و این دور از ذهن نیست.

 

شیائومی در بورس

شیائومی در بورس

 

شرکت شیائومی برای سال میلادی 2017 پیش بینی کرده است به درآمد سالانه 15 میلیارد دلار برسد که این درآمد از فروش 100 میلیون دستگاه گوشی هوشمند شیائومی حاصل خواهد شد. شایان ذکر است فروش 100 ملیونی و درآمد 15 میلیاردی جزو اهداف تعیین شده ی قبلی این شرکت می باشد. که با توجه به روند صعدی شرکت هدف آسانی به نظر می رسد.

با وجود اینکه شماری از تحلیلگران ارزش این تازه وارد عرصه گوشی را 69 میلیارد دلار می دانند. ولی این نظر به طور قطع ثابت شده نیست ، نیاز به زمان داریم تا صحت این تحلیل را مشاهده کنیم.

تحلیل گران انتظار دارند جدید ترین محصول این شرکت به نام می میکس 2 به عنوان بزرگترین فروش این شرکت قلمداد بشود. و این شرکت را برای رسیدن به اهداف مورد نظرش بیشترین یاری را برساند.

شیائومی یک امتیاز بسیار عجیبی را با خود یدک می کشد. اینکه این شرکت جا پای محکمی را در دو کشور پرجمعیت هند و چین باز کرده است. با توجه به آمار کاربرهای گوشی هوشمند در این دو کشور قطعا فروش های بسیار عجیبی را شاهد خواهیم بود.

در اوایل سال 2017 مدیر عامل شرکت شیائومی اعلام کرد که شرکت من رشد بسیار بزرگی را تجربه می کند. اما مسئله ی مهم برای هر شرکت رشد پایدار می باشد. از این رو اعلام کرد در بعضی از استراتژی ها برای رسیدن به رشد پایدار تجدید نظر خواهد کرد. 10 ماه از این سخنان مدیر عامل شیائومی می گذرد و ما همچنان رشد سریع در کنار پایداری را نظاره گر هستیم. پس شرکت شیائومی موفق به کشف فرمولی برای رشد پایدار در کنار سرعت دست یافته است.

با این وجود سوال چالش برانگیز در این است که آیا در سال 2018 شیاومی در بورس با ارزش 69 میلیارد دلاری وارد خواهد شد؟

درباره نویسنده

دیدگاه ها