Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.فروش 10 میلیون گوشی شیائومی در سپتامبر 2017 باعث جشن و شادی در شیائومی شد.

نویسنده : هادی شادی 1396/07/12 تعداد نظرات : 0
شیائومی جشن فروش 10 ملییون گوشی در ماه سپتامبر 2017 را برگزار کرد

 فروش 10 ملییون گوشی شیائومی

شرکت بزرگ شیائومی برای اولین بار در ماه سپتامبر 2017 میلادی موفق به فروش 10 میلیون گوشی شیائومی هوشمند شده است.

مدیر عامل شرکت شیائومی لی جون تلاش چندین ساله ی خود و همکارانش را با فروش 10 میلیون گوشی شیائومی هوشمند جشن گرفت، این شرکت بزرگ چینی برای اولین بار است که به همچین آمار هایی در عرصه فروش محصولات خود می رسد.

نکته بسیار شگفت انگیز فروش شیائومی در طول یک ماه اخیر این است که در طول 48 ساعت ارائه گوشی در کشور هند همه ی محصولات به فروش رسیده اند. و گوشی شیائومی مدل ردمی نوت 4 در فروش بیشترین تعداد را سهیم بوده است.در بین فروشگاه هایی که گوش های هوشمند شیائومی را عرضه می کنند، فلیپ کارت و آمازون بیشترین فروش ها را تجربه کرده اند. برگزاری جشنواره ها برای فروش محصولات نقش به سزایی را ایفا می کنند.جشنواره ی دیوالی  که در کشور هند برگزار شد، بیشترین کمک را برای رسیدن به فروش 10 میلیونی شیائومی کرده است.

 

جشن فروش 10 ملییون گوشی شیائومی

جشن فروش 10 ملییون گوشی شیائومی

افزایش عرضه و فروش گوشی های شیائومی نشانگر رشد و توسعه ی این شرکت بزرگ دارد. فروش هر محصول شیائومی قطعا موفقیت های آینده را تضمین خواهد کرد. با توجه به قیمت محصولات شیائومی و کیفیت ارائه شده توسط این شرکت باعث خواهد شد موفقست های بعدی با تضمین و اطمینان بیشتری حاصل شود.قطعا در ماه های آینده از این شرکت بزرگ چینی خبر های خوشی دریافت خواهید کرد.

چینی ها در سال 2016 با کاهش 12 میلیونی فروش گوشی نسبت به سال قبل ( 2015 میلادی) فقط 58 میلیون گوشی فروخته بودند، اما با توجه به آمار فروش ماه قبل می توان حدس زد که شیائومی با برنامه منسجمی که درپیش گرفته است. درحال رشد و توسعه می باشد.

رکورد فروش 10 میلیون گوشی هوشمند قطعا سرآغاز فروش ها و رکورد جالبی خواهد بود که همه ی علاقمندان به این شرکت را شگفت زده خواهد کرد.

درباره نویسنده

دیدگاه ها