Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.کفش هوشمند شیائومی به نام 90Minutes Ultra Smart Sportwear رونمایی شد.

نویسنده : هادی شادی 1396/07/12 تعداد نظرات : 0
کفش هوشمند شیائومی معرفی شد

کفش هوشمند شیائومی وارد بازار شد

امروزه شرکت های بزرگ تکنولوژی شروع به تولید لوازم هوشمند در حوزه های مختلف کرده اند. که اکثر این شرکت های بر اساس نیاز سنجی که کرده اند، اقدام به تولید لوازم هوشمند در عرصه سلامت نموده اند. کمپانی شیائومی نیز تولید لوازم هوشمند را با مچ بند هوشمند شروع کرد. و توانست با این حرکت علاقمندان به حوزه ی سلامت را شیفته ی خود بکند. شیائومی اکنون در راستای حرکت قبلی خود  تولید کفش هوشمند شیائومی را آغاز کرده است. شیائومی در سایه رشد فروش فوق العاده ی خود که برای مثال در 48 ساعت در هند 1 میلیون دستگاه گوشی فروخت، انتظار دارد محصولات جانبی مانند کفش هوشمند خود را نیز به فروش های باور نکردنی برساند.

کمپانی شیائومی کفش هوشمند شیائومی را به نام 90Minutes Ultra Smart Sportwear اسم گذاری کرده است. البته کفش هوشمند شیائومی با همکاری غول تکنولوژی جهان به نام اینتل به مرحله ی تولید رسیده است. شرکت اینتل ماژول کوچکی به نام اینتا را در کفش های هوشمند شیائومی جای گذاری نموده است. که نقش مرکز پردازشی را برای این کفش هوشمند ایفا می کند.

 

کفش هوشمند شیائومی

 

قیمت کفش های هوشمند شیائومی

این کفش ها 300 یوان چین در زادگاهش به فروش می رسند و قیمت معادل آن 44 دلار آمریکا می باشد.در این محصول باتری 60 روز عمری جای گذاری شده است، که توان ثبت تمام حرکات ائم از جابه جایی های افراد شامل راه رفتن ، صعود ارتفاع و … را دارد. در انتهای روزی که کاربر با کفش هوشمند سپری کرده است، گزارشی شامل سرعت میانگین و میزان کالری سوزانده شده برای کاربر آماده می کند تا کاربر تحلیل دقیقی از وضعیت خود داشته باشد.

ویژگی های کفش هوشمند شیائومی

در این کفش های ویژیگی نرم بودن بسیار قابل لمس است. که این ویژگی سبب شده است کاربر به هیچ عنوان لیز نخورد. علاوه بر این ویژگی کفش هوشمند شیائومی از طرح های خم گونه و کفی های ضد باکتری بهره می برد.

کفش هوشمند شیائومی از اواسط ماه آوریل 2017 در چهار رنگ وارد بازار شد. کفش هوشمند شیائومی رنگ بندی مشکی و آبی را برای مردان و صورتی و مشکی را برای بانوان انتخاب کرده است. علاوه بر این، کفش هوشمند شیائومی یک مدل خاص آبی رنگ دارد که در تاریکی می درخشد.

 

افرادی زیادی در کشور چین این محصول را قبل از اینکه عرضه بشود ، پیش خرید کردند.کفش هوشمند شیائومی در 15 آوریل به بازار چین وارد شد و با استقبال علاقمندان بسیاری روبه رو شد. این حرکات از شیائومی می تواند دور برد موفقی را برایشان به ارمغان بیاورد.

نظر شما درباره تولید لوازم هوشمند توسط غول های تکنولوژی چیست؟

کفش هوشمند شیائومی
  • کفش هوشمند شیائومی
5

درباره نویسنده

دیدگاه ها