تضمین قیمت برای کالاهای خرید از چین توسط موبوتل

 

کاربران و مصرف کنندگان در گذشته به خرید آنلاین اطمینان نداشتند. اما با گسترش تجارت الکترونیک صاحبان وب سایت ها توانستند اعتماد کاربران را به خود جلب کنند.

موبوتل مفتخر است که به عنوان اولین شرکت در عرصه ارسال کالا به صورت سفارشی و ارسال از انبار چین، توانسته است نیاز کاربران را به خوبی در این زمینه براورده کند. مفتخریم برای چهارمین سال متوالی خدمت گذار دوستان عزیز باشیم.

 

خرید و ارسال محصولات در فروشگاه موبوتل به دو صورت امکان پذیر می باشد:

 

  • ارسال فوری از فروشگاه تهران : در این روش محصول و کالای مورد نظر کاربران عزیز، در انبار تهران موبوتل موجود می باشد و سفارشات در کمترین زمان ممکن تحویل کاربران می شود. در این روش سفارشات برای ساکنین شهر تهران از طریق پیک و حداکثر سه الی چهار ساعته تحویل می شود. و برای ساکنین اطراف تهران و شهرستان ها از طریق پست پیشتاز خدمت عزیزان ارسال می گرد

 

  • ارسال 9 الی 29 روزه کاری : در این روش محصول و کالای مورد نظر کاربران عزیز، در انبار چین موبوتل موجود می باشد و سفارشات در بازه زمانی 9 الی 29 روزه کاری تحویل کاربران می شود. گفتنی است در فروشگاه موبوتل حداقل زمانی برای تحویل کالا تعریف نشده است و محصول خریداری شده ممکن است حتی کمتر از 24 ساعت خدمت کاربران عزیز ارسال گردد اما تضمین موبوتل برای تحویل کالا حداکثر 29 روز کاری می باشد.

 

گفتنی است موبوتل با پیش فروش محصولات از انبار چین این امکان را برای کاربران فراهم آورده تا بتوانند محصول مورد نظر را با قیمت پایین تری نسبت به ارسال فوری از انبار تهران خریداری نمایند . در نظر داشته باشید تفاوت قیمت میان ارسال فوری از انبار چین و ارسال از فروشگاه تهران  ریشه در نوع باربری ، هزینه باربری و زمان تحویل آن دارد.

نکته مهم و قابل توجه در مورد فروش محصولات به صورت 9 الی 29 روزه از انبار چین این است که فروشگاه موبوتل ضمانت تضمین قیمت برای این مدل از فروش را برای کاربران و مشتریان عزیز موبوتل فراهم آورده تا این دوستان بتوانند با خیالی آسوده خرید بهتری را تجربه کنند.

شرایط ضمانت تضمین قیمت برای کالاهای سفارش از چین!

همانطور که می دانید در چند وقت اخیر با نوسانات شدید قیمت ارزی مواجه بودیم و این موضوع تبدیل به دغدغه اصلی مشتریان شده بود و کاربران و مشتریان از قیمت محصولات و خرید محصولات هراس داشتند. فروشگاه موبوتل با ضمانت تضمین قیمت برای کالاهای سفارش از چین! به این نگرانی ها پایان داد. ضمانت تضمین قیمت در موبوتل بدین معناست که شما محصول را با قیمت روز از فروشگاه موبوتل خریداری می نمایید. قیمت با توجه به قیمت روز ارز و قیمت محصول در چین بر روی سایت قیمت گذاری می شوند ، در بازه زمان خرید محصول تا ارسال کالا از انبار تهران فروشگاه موبوتل، چنانچه قیمت محصول  بر روی سایت افزایش یابد، محصول خریداری شده شما شامل هیچگونه افزایش قیمت نخواهد شد .