روش های ارسال فروشگاه موبوتل

درباره موبوتل

فروشگاه موبوتل ،فروشگاهی اینترنتی و دارای نماد دوستاره اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد. هدف موبوتل ارائه محصولات جدید و باکیفیت در کمترین زمان ممکن برای کاربران عزیز می باشد.

تمامی محصولات موجود در وب سایت موبوتل دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشند. همچنین موبوتل برای اطمینان بیشتر، تمامی محصولات را با ضمانت 7 روزه به کاربران عزیز ارائه می دهد تا در صورت مشاهده هرگونه مشکل کاربران عزیز بتوانند محصول را تعویض و یا عودت دهند.

خرید و ارسال محصولات در فروشگاه موبوتل به دو صورت امکان پذیر می باشد:

 

  • ارسال فوری از فروشگاه تهران : در این روش محصول و کالای مورد نظر کاربران عزیز، در انبار تهران موبوتل موجود می باشد و سفارشات در کمترین زمان ممکن تحویل کاربران می شود. در این روش سفارشات برای ساکنین مناطق 18 گانه تهران از طریق پیک و حداکثر سه الی پنج ساعته تحویل می شود. و برای ساکنین اطراف تهران و شهرستان ها از طریق پست پیشتاز خدمت عزیزان ارسال می گردد

 

  • ارسال 7 الی 19 روزه از انبار چین : در این روش محصول و کالای مورد نظر کاربران عزیز، در انبار چین موبوتل موجود می باشد و سفارشات در بازه زمانی 7 الی 19 روزه تحویل کاربران می شود. گفتنی است در فروشگاه موبوتل حداقل زمانی برای تحویل کالا تعریف نشده است و محصول خریداری شده ممکن است حتی کمتر از 24 ساعت خدمت کاربران عزیز ارسال گردد اما تضمین موبوتل برای تحویل کالا حداکثر 19 روز می باشد.

گفتنی است موبوتل مفتخر است که به عنوان اولین شرکت در عرصه ارسال کالا به صورت سفارشی و ارسال از انبار چین، توانسته است نیاز کاربران را به خوبی در این زمینه براورده کند و ضمانت تضمین قیمت ( برای کالاهای سفارش از چین ) را نیز برای کاربران خود فراهم آورده تا بتوانند با اعتماد کامل و خیالی کاملا آسوده نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام فرمایند.

 رویه های ارسال سفارش در فروشگاه موبوتل را در زیر مشاهده نمائید

ارسالات موبوتل در روزهای کاری و ساعات اداری انجام می پذیرد.

روز کاری، شنبه تا پنج شنبه به استثنای تعطیلات عمومی در ایران می باشد و ساعات اداری، 9 صبح الی 17 می باشد. ارسالات سفارشات برای اطراف تهران و شهرستان ها به صورت پستی برای سفارشات روز قبل و تا ساعت 10 صبح همان روز انجام می پذیرد و ارسالات سفارشات برای تهران در همان روز کمتر از پنج ساعت تحویل خواهد شد

تمام تلاش تیم پشتیبانی موبوتل برای تحویل کالا در کمترین زمان ممکن می باشد.

همانطور که در بالا هم به آن اشاره شد برای سفارشات ارسال فوری از فروشگاه تهران ،چنانچه ساکن مناطق 18 گانه تهران باشید، محصول خریداری شده شما توسط پیک موبوتل حداکثر پنج ساعته تحویل شما می شود

ارسال محصولات با پیک در تهران: نکته دیگر در مورد تحویل کالا برای حومه تهران، همچون شهرری،اسلامشهر،شهریار،پرند،کرج و…. شما می توانید پس از ثبت سفارش با کارشناسان موبوتل به صورت تلفنی و یا ارسال پیام واتس آپ، در تماس باشید تا در صورت امکان محصول خریداری شده شما توسط اسنپ و یا… با پرداخت هزینه توسط شما و پذیرفتن کامل مسئولیت ارسال، برای شما در همان روز ارسال گردد.

همچنین در مورد تحویل کالا برای شهرستان ها،شما می توانید پس از ثبت سفارش با کارشناسان موبوتل به صورت تلفنی و یا ارسال پیام واتس آپ، در تماس باشید تا در صورت امکان محصول خریداری شده شما توسط باربری های معتبر و یا ترمینال ها با پذیرفتن تمامی مسئولیت های ارسال،برای شما در همان روز ارسال گردد.

پرداخت در محل مختص شهر تهران : پرداخت در محل برای ساکنین تهران انجام پذیر می باشد. پرداخت در محل، نوعی خدمات تراکنش مالی است ، که در آن خریدار مبلغ سفارش خود را در هنگام تحویل سفارش، پرداخت می‌کند. در این روش شما می توانید با کارشناسان موبوتل به صورت تلفنی و یا ارسال پیام واتس آپ، در تماس باشید تا محصول مورد نظر برای شما ارسال گردد و شما پس از مشاهده و تحویل کالای مورد نظر، مبلغ آن را واریز نمایید.

 

*** لطفا قبل از دریافت بسته خود از مامور پست، از سلامت بسته بندی مطمئن شده و از دریافت بسته بندی آسیب دیده یا باز شده و یا مشکل دار خودداری نمایید.