Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.



شرکت شیائومی را با دقیق ترین جزییات بررسی کردیم تا کاملا به این استارتاپ آشنا شوید.

نویسنده : هادی شادی 1396/07/15 تعداد نظرات : 0
شیائومی را بیشتر بشناسیم!

درباره شرکت شیائومی

شرکت شیائمی یک از شرکت های خصوصی چین تلقی می شود. و دفتر اصلی این غول تازه وارد در مرکز کشور چین یعنی در پکن قرار دارد.شرکت شیائومی با سرعت رشد فزاینده ی خود توانسته به عنوان تولید کننده ی لوازم الکتریکی همراه شناخته شود. این شرکت در زمینه های فروش گوشی های تلفن هوشمند، برنامه های کاربردی، و لوازم دیجیتالی مشغول به فعالیت می باشد.

 

شرکت شیائومی

تاریخچه ی کوتاه درباره شرکت شیائومی

شرکت شیائومی اولین گوشی هوشمند خود را در سال 2011 روانه ی بازار کرد. پس نمی توان قدمت شرکت شیائومی را بیشتر دانست. اما در این مدت کوتاه توانست خود را جزو بهترین تولید کنندگان گوشی هوشمند معرفی کند. و در حال حاضر جا پاهای محکی در بازار های مختلفی توانسته باز کند. مدیر عامل جوانترین شرکت تولید کننده ی گوشی همراه توانسته با حرکت در خور خود، 23 مرد ثروتمند دنیا شناخته شود.

فعالیت چند محوره شرکت یائومی

شرکت شیائومی خود را محدود نکرده است. و مانند سایر شرکت های بزرگ در زیر شاخه های مختلفی فعالیت دارد. طوری که الان تلویزیون هوشمند خود را نیز عرضه کرده است. این شرکت گوشی های هوشمند خود را با رابط گرافیکی MUI بر روی اندروید پیاده سازی می کند. جالب است بدانید، شرکت شیائومی تنها تبلت تولید خود به نام Xiaomi MiPad  را نیز وراد بازار کرده است. با این تلاش ها می توان شرکت شیائومی را برنامه دار دانست. چون هر روز حرکت جدید را از خود نشان می دهد.

اپ استور شرکت شیائومی

شرکت شیائومی استرتژی های جالبی را برای معروفیت خود پیاده سازی کرده است. یکی از بهترین استراتژی ها این شرکت قیمت مناسب و بعضا پایین محصولات دانست. علاوه بر این جاه طلبی های زیادی را نیز از خود بروز داده است. برای مثال اولین فروشگاه اختصاصی اپلیکیشن اندرویدی خود را در سال 2014 به ثبت رساند. البته این پروژه نیز گرفت و علاقمندان و طراح های زیادی اپلیکیشن های خود را در این  فروشگاه قرار دادند.

ویژگی اپ استور شرکت شیائومی

باید یاد آوری کنیم، فروشگاه اپلیکشن شرکت شیائومی فعلا برای کشور چین خدمات ارائه می کند . ولی جالب است بدانید در هر روز از این فروشگاه تعداد 20 میلیون اپلیکیشن دانلود می شود. شرکت شیائومی را می توان شرکت جشن ها دانست. ولی این بار برای 10 میلیارد دانلود اپلیکیشن از اپ استور خود جشن برگزار کرد. این شرکت برای برنامه نویس هاتی حوزه اندروید بهترین مکان پولزایی را تولید کرده است. طوری که کارشناسان مبلغی در حدود 60 میلیارد دلار برای برنامه نویسان پیش بینی کرده اند.

شرکت شیائومی

تولید مچ بند هوشمند

شیائومی در سال های اول اصلا نیازی به دست کشیدن از ارئه محصولات نمی دید. شرکت شیائومی اولین مچ بند هوشمند خود را در سال 2014 تولید کرد. این مچ بند هوشمند شیائومی در حوزه ی سلامت مردم به مرحله ی اجرا در آمده است. فقط 3 ماه نیاز بود تا شرکت شیائومی 1 میلیون مچ بند هوشمند خود را به فروش برساند. این مچ بند امکاناتی نظیر ، کیفیت خواب ، شتاب سنج و …. به کاربر گزارش می دهد.

استراتژی های فروش شرکت شیائومی

با این وجود می توان گفت بیشترین فعالیت شرکت شیائومی بر روی گوشی های هوشمند می باشد. این شرکت اولین گوشی خود را به نام Mi 1S تولید کرده است. نقطه متمایز این شرکت با سایر شرکت های عرضه کننده ی گوشی هوشمند، انتخاب بهترین استراتژی هاست. شیائومی استراتژی  Flash Sale  برای فروش خود انتخاب می کند. طوری که با ورود به هر کشور در مارکت های بزرگ آن کشور شروع به تبلیغ جشنواره های فروش شیائومی می کند. و در روز فروش هم تخفیفات غیر قابل گذشتی را برای کاربر ها ارائه می کند. که واقعا کاربر ها وسوسه ی خرید گوشی شیائومی می شوند. در بهترین فروش ها می توان به فروش 1 میلیون دستگاه گوشی در 48 ساعت کشور هند اشاره کرد. از بهترین گوشی های این شرکت می توان به Xiaomi Mi Note Pro  اشاره کرد. این گوشی با توجه به قیمتی که دارا می باشد، بسیار قابل رقابتی تر می باشد. شرکت شیائومی بر روی کاهش هزینه ها و افزایش تولید تمرکز کرده، که نتیجه ی آن کاهش قیمت های گوشی این شرکت می باشد.

شاید شما هم یکی از افرادی باشید که می خواهید گوشی شیائومی بخرید و البته به نظر ما از خرید آن پشیمان نخواهید شد. چون که با توجه به قیمت این گوشی ها و امکانات ارائه شده در این گوشی خرید آن خیلی به صرفه است.

درباره نویسنده

دیدگاه ها