شیائومی

شیائومی نیز اسمارتفون گیمینگ می سازد

همانطور که می دانید شیائومی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده گجت و دستگاه های دیجیتالی بوده که قصد داشته محصولات قابل توجهی را در بازار عرضه دارد. از این رو به نظر می رسد قصد داشته در آینده تلفن های هوشمند قابل توجهی را روانه بازار کرده تا از رقبا جلو زده و به برندی بزرگتر تبدیل شود. پیشتر شرکت ریزر با معرفی ریزرفون اولین گوشی هوشمند گیمینگ را معرفی کرده است. اسمارتفونی که در کنار مشخصات رده بالایی چون یک پرچمدار از پنل صفحه نمایش 120 هرتزی بهره می برد. همچنین اسپیکرهای باکیفیتی نیز برای آن در نظر گرفته شده بود و به یک اسمارتفون قابل توجهی تبدیل گشته است.

حال براساس گزارش های تازه انتشاریافته، شیائومی نیز قصد داشته بزودی اولین گوشی هوشمند گیمینگ را معرفی کند. به تازگی در شبکه اجتماعی چینی ویبو گزارشی منتشر شد که نشان داد شیائومی می خواهد اولین گوشی هوشمند گیمینگ را معرفی کند. اطلاعاتی درباره سخت افزار اسمارتفون داده نشده اما به نظر می رسد باید بیش از یک پرچمدار بوده و با سخت افزاری قدرتمند می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد. احتمالا باید پردازنده رده بالا کوالکام، حافظه رم 8 گیگابایتی، صفحه نمایشی 120 هرتزی و برخی ویژگی هایی که مناسب تلفن هوشمند گیمینگ است را باید در محصول شیائومی باشیم.

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا چینی ها مشخص سازند روی چگونه محصولی فعالیت می کنند و آیا می توان انتظارات بسیاری از این گوشی هوشمند گیمینگ داشت یا آن که شایعه ای بیش نیست. شیائومی هر سال نسل جدیدی از اسمارتفون های خود را معرفی می کند و برای سال 2018 نیز برنامه های بزرگی در ذهن داشته و آنها را عملی خواهد ساخت. بنابراین تنها باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات اکتفا کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *